Sorumlu Olduğu Konular; Sponsorluk işlemleri, web sitesi, yardıma muhtaç hayvanlarla ilgili çalışmalar. İletişim: 05055945556

1972 Kırşehir doğumluyum. Uludağ üniversitesi mezunuyum . Finans sektöründe çalışıyorum. Evliyim. Beş yıl önce eşimin isteği üzerine aldığımız bir Blue Scottish ‘le başlayan kedi sevgimiz, British shorthair kedilerin karakter ve fiziksel güzelliklerine olan hayranlığımızla devam ediyor.
Hayvanlara sevgimiz vardı ancak kedilerin hep yanımız da olmasına alışık değildik. Ama o kadar uyumlu hayvanlar ki hiçbir zaman varlıkları rahatsızlık vermedi. Küçük bir oğlumuz var ve kedilerle büyüyor.
Büyüdüğü zaman da iyi bir hayvan sever olacak. Eğer evinizde bir yavru doğuyor ve onun büyüdüğünü görüyorsanız kedilere bağımlılığınız daha da artıyor. Yavru kedimiz olmadığı dönemler bizim için sıkıcı geçen dönemler.
Kedilere bu kadar yakın olunca onlarla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için Felinoloji eğitimlerine katıldım. Daha sonrasında da cattery mizi açarak golden kediler yetiştirme konusunda profesyonel bir yola girdik.
Solid renkleri de çok sevmemize rağmen, golden renkli kedilerin görselliği  beni daha çok cezbediyor.
Herkesin yoğun stres altında olduğu bir çağda yavru bir kedinin getirdiği hareketlilik ve sevimliliğin, sizin sevmeniz için etrafınızda dönüp duran bir kedinin tüm günün stresini atmaya yeteceğini düşünüyorum.