Şecere Başvurusu

Şecere başvuru işlemleri için; üyelerimizin öncelikle doğan yavrularının 3 ayını doldurmadan önce batın kaydı yaptırmaları zorunludur. Batın kaydı zamanında yapılmamış yavruların şecere işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Kedinizin şeceresinin çıkartılabilmesi için ALFA Batın Kaydı Formunu buraya tıklayarak indirmeniz ve eksiksiz olarak doldurarak imzalı bir şekilde bilgi@kedidernek.org.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

Doğan yavruların batın kaydı yapılırken anne-baba kedilerin sahipleri farklı ise mutlaka her iki kişinin de iletişim bilgilerinin ve imzalarının batın kaydında yer alması zorunludur.

Batın kaydı yapılan kedilerin şecere çıkartılması en geç 6 ay içinde gerçekleştirilmelidir. Her batın kaydında doğan tüm yavrular belirtilmelidir.

Şeceresi talep edilen kedileri için Şecere Talep Formu nun eksiksiz doldurularak, anne ve baba kedilere ait şecerelerle birlikte bilgi@kedidernek.org.tr adresine gönderilmeleri gereklidir. Anne babası bilinmeyen ırk kedilerin şecere işlemleri ve şecere transfer işlemleri ve diğer sorular için Funda Gençler 05362372106