Günümüz şartlarında çocuklarının veya kendilerinin yalnızlığını gidermek, dost olarak sahiplenilen kedilerin bize yüklediği sorumlulukların farkına varmalıyız. Yoğun çalışma temposunda onların tıbbi ihtiyaçlarının atlandığını tespit etmiş bulunmaktayız.

Kedimizin aşı zamanlarının yoğun iş temposu nedeniyle ertelenmesi, dostlarımızı telafisi çok zor olan hastalıklara karşı savunmasız bıraktığımız anlamına gelmektedir.

Derneğimiz sadece safkan kedi ırklarının kontrol altına alınmasının yeterli olmadığı için onların daha sağlıklı metabolizmaya sahip olmaları için çalışmalar yapmaktadır.

Bu çalışmaların başında değerli vaktinizi harcamadan kedilerinizin tıbbi ihtiyaçlarını evinde gidermek vardır. Ekstra bir ücret alınmadan yapılan evde tıbbi bakım, aşılama ve tedavi hizmetleriyle onların daha sağlıklı bir hayat sürmeleri için çaba sarfetmekteyiz.

Derneğimiz üyelerinin kedi bakımlarını evinde yapılması ve acil tedavi hizmetleri için toplanan bağışların yardımıyla; ekstra bir ücret almadan tedavi hizmetlerini gerçekleştirecek klinik ve pet ambulans hizmetlerini hayata geçirmiş olmanın gurur ve mutluluğu içerisindedir.